FB
Umów wizytę
  • Zaćma

undefined

Zaćma

Nie trać szansy na prawidłowy wzrok!

Masz coraz większe trudności w widzeniu podczas czytania i oglądania telewizji, a prowadzenie samochodu stało się niemożliwe? To może być zaćma – czyli częściowe lub całkowite zmętnienie soczewki oka.

Podstawowym objawem zaćmy jest stopniowe pogarszanie się ostrości widzenia. Chorzy zwykle opisują to zaburzenie jako wrażenie zamglenia widzenia. Dochodzi do stopniowego zacierania się widzianego obrazu.

Aktualnie nie istnieje żaden lek zapobiegający lub leczący zaćmę. W przypadku rozwinięcia choroby jedyną metodą przywrócenia prawidłowego widzenia jest zabieg chirurgicznego usunięcia zaćmy. Operacja zaćmy polega na usunięciu zmętniałych soczewek  i zastąpieniu ich indywidualnie dobieranymi  syntetycznymi soczewkami (implantami), zapewniającymi najwyższą  jakość widzenia.

 

Bezpłatna konsultacja u naszego eksperta,  pomoże Ci poznać  stosowaną w naszej Klinice metodę leczenia zaćmy. Konsultant  odpowie na wszystkie nurtujące  Cię pytania i pomoże Ci podjąć świadomą i optymalną decyzję, czy operacja zaćmy jest w danym przypadku właściwym rozwiązaniem.

 

Zaufali nam: