FB
Umów wizytę
  • Poznań

undefined

Poznań - O klinice

OPTEGRA (dawniej Lexum) Klinika Okulistyczna w Poznaniu została otwarta w 1999 roku - jest pierwszą i najdłużej funkcjonującą  placówką Optegra (dawniej Lexum) w Polsce.

Jako pierwsi w Wielkopolsce wykonywaliśmy zabiegi laserowej korekcji wzroku, jako jedni z pierwszych zabiegi usuwania zaćmy metodą fakoemulsyfikacji. Jako jedyni w Wielkopolsce oferujemy laserową korekcję wzroku z użyciem lasera femtosekundowego.

Naszym Pacjentom oferujemy pełny zakres usług okulistycznych, kompleksową diagnostykę, terapię zachowawczą oraz najnowocześniejsze zabiegi  okulistyczne z zakresu chirurgii jednego dnia.

Usługi świadczone w naszych ośrodkach oparte są na wiedzy i doświadczeniu najlepszych specjalistów wykorzystujących najnowocześniejsze technologie medyczne.

Od niedawna dysponujemy najnowocześniejszym laserem do korekcji wzroku EX500 dostępnym tylko w klinice Optegra (dawniej Lexum) w Poznaniu. Dzięki zastosowanej technologii, laser wyróżnia się zarówno precyzją działania, jak i szybkością, co przekłada się bezpośrednio na zwiększenie Państwa komfortu w trakcie trwania zabiegu, jednocześnie sprawiając, że rezultaty są bardziej przewidywalne.

Zainstalowany w laserze EX500 precyzyjny system śledzący ruchy gałki ocznej zapewnia większą stabliność działania, dzięki czemu jest bardzo bezpieczny w stosowaniu. Gdy tylko pacjent się poruszy, laser niemal natychmiast reaguje i się wyłącza. Dzięki swojej wszechstronności pozwala skorygować wadę wzroku w szerokim zakresie, stosując najnowszą technologię dostosowaną do indywidualnych potrzeb pacjenta.

OPTEGRA (dawniej Lexum) Centrum Okulistyczne w Poznaniu

ul. abpa A. Baraniaka 88
61-131 Poznań
tel: 222 466 122 

Godziny przyjęć:
od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 20:00


 

Zaufali nam: